Home » Аналітика » Досліджено вік водіїв, які найчастіше потрапляють у ДТП

Досліджено вік водіїв, які найчастіше потрапляють у ДТП

В  страховому інституті дорожньої безпеки (IIHS), за підсумками чергового дослідження, з’ясували наступне: молоді автомобілісти впевнені, що літні водії їздять занадто повільно й схильні робити помилки. У свою чергу, літні вважають молодих водіїв занадто різкими і ексцентричними.

Між цими двома віковими групами є ще одна — середня, що охоплює категорії водіїв, які однаковою мірою мають риси тих і інших.

У дослідженні було враховано дані за останні понад 20 років (1997-2018 рр). Розглядали кількість ДТП зі смертельним результатом на 100 тисяч водіїв на милю пройденого шляху. Усіх водіїв одразу розділили на чотири вікові групи: 35-54, 70-74, 75-79 і після 80.

Щодо загальної тенденції, за цей період простежується зниження ДТП, що зачепило всі вікові групи. Серед водіїв старших за 70 років спостерігалося помітне зниження показників. Кількість ДТП зі смертельними наслідками у цій віковій категорії скоротилася на 43%. Тоді як для людей віком від 35 до 54 років за цей же період часу – тільки на 21%.

Слід зазначити, що всі ці скорочення відбулися не зараз, а в першій половині досліджуваного терміну. Щодо останнього часу, то кількість аварій для літніх водіїв залишалася стабільною, а для людей середнього віку – збільшувалася.

Джерело: autocentre.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як знищити колорадського жука без хімії 

Минув той час, коли найкращим засобом від колорадського жука вважали хімічну обробку, адже отрутохімікати разом ...