Home » #Тур-світ » Готель без стін і стелі, в горах… з дворецьким

Готель без стін і стелі, в горах… з дворецьким

В період тривалого карантину, через пандемію коронавируса, не лише заклади громадського харчування змінюють направленність обслуговування на свіжому повітрі, а й готельний бізнес перебудовує ринок пропозицій.

Брати-близнюки Френк та Патрік Рікліни зі Швейцарії, за фахом концептуальні художники, впевнені, що найбільш провітрювані приміщення без стін та стель саме в їхньому готелі, який вони розмістили в Швейцарських Альпах.

Між спальним місцем та природним ландшафтом немає жодних перепон, які б заважали насолоджуватись неймовірними пейзажами східної Швейцарії та Ліхтенштейну.

На випадок дощу готель має спеціальні резервні приміщення, де гості можуть отримати прихисток.

Мандрівники, які орендуватимуть креативне житло, сплатять за добу проживання 300 долларів США, або 295 швейцарських франків. До цієї суми включені послуги дворецького.

Проект Zero Real Estate – пошук нових підходів до туризму в країні гір та озер.

Разом з партнером брати мають намір запустити 7 пілотних номерів, щоб визначити реальний попит на незвичний сервіс, але впевнені, що пропонують на ринку готельних послуг справжній варіант соціального дистанціювання.

За матреріалами Reuters, фото з сайту Zero Real Estate, фото зі сторінки Patrik Riklin в Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

3D-модель корони князя Данила Галицького відтворили науковці

У Києві представили 3D-модель відновленого оригінального зображення корони, яка належала князю Волинсько-Галицької держави Данилу Галицькому ...