Home » #Тур-світ » Hotels.com інформує мандрівників

Hotels.com інформує мандрівників

Шановний клієнте!

Ми розуміємо, що останні новини й невизначеність щодо ситуації навколо COVID-19, можливо, змусили вас переглянути ваші плани подорожей і вибір майбутніх напрямків. Незалежно від того, чи ви забронювали поїздку або плануєте майбутню подорож, ми прикладатимемо всі можливі зусилля для захисту ваших інтересів. Ми постійно контролюємо ситуацію, включаючи будь-які обмеження на поїздки й оновлення правил щодо подорожей, які можуть вплинути на вас.

Ваша безпека

Наш головний пріоритет — здоров’я й безпека кожної людини. Ми настійно рекомендуємо нашим клієнтам скрізь дотримуватися вказівок відповідних органів щодо охорони здоров’я і подорожей.

Ваші поточні бронювання

Наразі ми реєструємо безпрецедентну кількість дзвінків до нас. Ми приносимо вибачення нашим клієнтам за можливий тривалий час очікування на лінії і прикладаємо всіх зусиль для того, щоб збільшити обсяги обробки запитів. Щоб допомогти нам швидше вирішити питання клієнтів з найактуальнішими потребами, \{0\ми просимо вас телефонувати лише в тому випадку, якщо дата вашого бронювання/приїзду до помешкання припадає на найближчі сім днів.

Якщо у вас є прийдешнє бронювання, яке вам потрібно змінити або скасувати:

  • Увійдіть до свого облікового запису на веб-сайті або в мобільному застосунку Hotels.com й перейдіть до розділу “Ваші бронювання”
  • Виберіть маршрут і змініть або скасуйте бронювання в Інтернеті
  • Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку підтримки клієнтів

Hotels.com™ Rewards — ваш статус

Ми знаємо, що ця ситуація може вплинути на плани наших учасників зі статусом Silver та Gold і на їхній статус при поновленні. Тому, якщо ваша дата поновлення припадає на період з 1 лютого по 31 травня 2020 року, ми продовжимо ваш статус на наступний рік. Вам не доведеться про це турбуватися.

Якщо ви плануєте оформити нове бронювання

Якщо ви плануєте заздалегідь або вам потрібно оформити нове бронювання, важливо мати можливість скасувати подорож. Ми пропонуємо безкоштовне скасування за один-два дні до реєстрації у багатьох помешканнях і рекомендуємо вибрати цей варіант при бронюванні вашого перебування. Детальну інформацію дивіться на нашому веб-сайті.

Умови навколо теми коронавірусу (COVID-19) мінливі з точки зору охорони здоров’я, і ми готові інформувати вас і захищати ваші інтереси, адже ми високо цінуємо клієнтів Hotels.com.

З побажаннями здоров’я й безпеки і з повагою, Адам Джей, президент — бренд Hotels.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Текстова вишивка онлайн – закодуйте власне ім’я

Кожна буква абетки має свій орнамент. За допомогою їх поєднання утворюються слова. Так вишивали імена, ...