Home » Статті » Картонний сервіс в аеропорту Токіо

Картонний сервіс в аеропорту Токіо

Мандрівникам, які прилітають міжнародними рейсами в Токіо Наріта, доведеться провести до 48 годин в аеропорту в очікуванні результатів тестування на COVID-19.

Фото: ЦТС

Як зазначається, уряди азійських країн, які спочатку контролювали спалахи коронавірусу, все більше стурбовані новими зараженнями, які зазвичай трапляються з приїжджими, оскільки громадяни повертаються додому з “гарячих” точок епідемії в Європі та Північній Америці.

Щоб обмежити можливе поширення коронавірусу, уряд Японії забороняє пасажирам користуватися громадським транспортом. Трансфери на внутрішні авіарейси відразу з міжнародних теж не виконуються. Не можна навіть користуватись таксі.

Картонні ліжка в аеропорту Наріти забезпечують місцями тих пасажирів, яких не може забрати сім’я та друзі на власному авто.

Переглянути зображення у Твіттері

Як пише ЦТС, перебування в картонному боксі коштує мандрівникові приблизно 140 доларів за два дні. Водночас до картонної коробки в комплекті йде матрац, подушка й ковдра. Також пасажирам надаються напої та закуски.

Проте якщо така можливість у приїжджих з-закордону є – очікувати на результати тесту можна вдома на самоізоляції.

Джерело: «Четверта студія», повідомляєBackpackers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як стати програмістом Python

Для новачків, які не мають досвіду програмування іншими мовами, вивчення Python є гарним способом освоїти частину базових ...