Home » #Тур-світ » Міфічне місто фараонів у водах Нілу

Міфічне місто фараонів у водах Нілу

Неподалеку від єгипетського міста Александрія, на дні річки Ніл, археологами виявлено комплекс будівель, які можуть бути залишками міфічного міста фараонів.

Згідно стародавних літописів, грецькі герої за часів Троянської війни намагалися знайти притулок в одному з міст Єгипта.

Згодом сліди цього унікального поселення були стерті практично з усіх карт, а тому фахівці визнали історії про нього легендами або міфами.

Єгипет, річка Ніл, фото Таня Нежиборець

Математик Франк Годдіо зумів виявити місто на 7-кілометровій глибині недалеко від Александрії ще три десятки років тому. Французькому фахівцеві знадобилися роки для того, щоб довести реальність своєї версії та залучити археологів до дослідження.

Вчений скористався технологією електромагнітного перетягування, розробивши з її допомогою складну модель дна річки Ніл, після чого і були виявлені незвичайні особливості його будови.

Пізніше дайвери знайшли на дні річки в зазначеному місці величезні стіни і блоки, виготовлені з вапнякових порід, що наштовхнуло експертів на думки про портове місто.

За результатами повноцінної археологічної експедиції були знайдені споруди древніх храмів, залишки статуй та інших споруд.

Джерело

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як стати програмістом Python

Для новачків, які не мають досвіду програмування іншими мовами, вивчення Python є гарним способом освоїти частину базових ...