Home » Статті » Основні проблеми дистанційної освіти в Україні

Основні проблеми дистанційної освіти в Україні

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов розповів про головні проблеми української шкільної освіти, які оголилися після жорсткого карантину і запровадженого дистанційного.

Про це омбудсмен розповів в інтерв’ю «Главкому».

«Зміст освіти не відповідає вимогам сучасного світу», – Сергій Горбачов.

За словами Сергія Горбачова, служба освітнього омбудсмена провела опитування після першого місяця карантину і виділила три головні проблеми.

«Перше – технічне забезпечення. Якісний інтернет, сучасна техніка, яка дозволяє використовувати можливості цифрових технологій. Цього дуже не вистачає. Друге – зміст освіти. Наразі учні перенавантажені купою другорядної розпорошеної інформації з багатьох предметів, яка просто забирає ресурс пам’яті і не дозволяє створити цілісну картину світу. На жаль, наразі зміст освіти не відповідає вимогам сучасного світу. З цим треба працювати», – визнає омбудсмен.

Також, Сергій Горбачов звертає увагу на психоемоційну неготовність до дистанційного навчання.

«Виявилося, що ані діти, ані вчителі, ані батьки були не готові до таких викликів. І це цілком очікувано, бо, на мій погляд, мало уваги приділяється питанням мотивації навчання, формування ціннісного ставлення до знань, до опанування компетенціями. А в умовах карантину ці проблеми просто загострилися і все суспільство побачило те, що освітяни бачили вже давно», – зазначає омбудсмен.

Повний текст тут

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Рекрутинг у реаліях: як це працює для роботодавців і безробітних

Служба зайнятості сьогодні демонструє нові можливості для роботодавців, а саме: якісно та оперативно підбирає кадри ...