Home » Статті » У Вільшанці безробітний відкрив власну справу у сфері права

У Вільшанці безробітний відкрив власну справу у сфері права

Завдяки службі зайнятості мешканець Вільшанки нині успішно здійснює адвокатську діяльність.

До Вільшанської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості В. Оніщук звернувся наприкінці 2018 року.

Маючи більше 10 років стажу у сфері надання юридичних послуг,  по закінченню строкового договору за останнім місцем роботи, чоловік не розгубився, залишившись без роботи, та звернувся до фахівців служби зайнятості.

Першим кроком до успішного працевлаштування стало складання безробітним разом із кар’єрним радником індивідуального плану з працевлаштування. Серед заходів, рекомендованих чоловікові було й відвідування семінарів, що орієнтують на започаткування власного бізнесу, а також проходження профдіагностичного тестування, яке підтвердило готовність чоловіка до започаткування власного бізнесу. Тож Володимир твердо вирішив відкрити власну справу.

Незважаючи на високу конкуренцію на ринку праці, але маючи високий рівень знань, досвід та професіоналізм, колишній безробітний склав та успішно захистив бізнес-план на тему «Надання правової допомоги» і, вже у лютому 2019 року, зареєструвався, як фізична особа-підприємець та отримав одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

На сьогоднішній день Володимир успішно працює, має клієнтів та планомірно розширює горизонти своєї професійної діяльності.

Ольга Войнікова, заступник директора Вільшанської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як знищити колорадського жука без хімії 

Минув той час, коли найкращим засобом від колорадського жука вважали хімічну обробку, адже отрутохімікати разом ...